Web Tasarım

Hizmet Kalitesini Standart Donanımların Belirlediğine İnanıyoruz

Web Tasarım

Standartlar

Web Tasarım projelerimizde standart olarak sunduğumuz özelliklerden bazıları

Mobil Uyumlu

Ziyaretçilerinizin sitenizde rahat gezinebilmesi ve arama motorlarında üst sıralarda yer almak adına sitenizin mobile duyarlı olması gerekmektedir.
Web Tasarımlarımızda tüm mobil cihazlar için uyumlu ve optimize edilen bootstrap teknolojisi bulunur.

Retina Çözünürlük

Şık kullanıcı deneyimi web site tasarımında, markanın kalite algısını üst düzeye taşıyan araçlardan biridir. Web tasarımlarımızda retina görüntü ve metin çözünürlüğünün yanı sıra grafik ve resimlerinizi daha çarpıcı hale getiren sayısız animasyon teknolojileri bulunur.

Sınırsız E-Mail Hesabı

Potansiyel müşterilerinizin aklında yer edinmeniz için marka bilinirliğinizi üst düzeye çıkarmanız gerekir. Kurumsal kimliğiniz ile örtüşecek markanıza özel “isim@alandı.com” örneğinde olduğu gibi, web siteniz sınırsız sayıdaki e-mail hesaplarınız tanımlı olarak teslim edilir.

Canlı Destek Modülü

Web sitenize gelen müşteriler ile anlık olarak etkileşime geçiyor olmanız farklılık yaratan ve hizmet kalitenizi arttıran özelliklerden biridir.
Web sitenizde bulunan canlı destek özelliği sayesinde işletmeniz her zaman açık olur ve müşterileriniz sizinle istedikleri yerden kolayca iletişime geçebilir.

Seo Uyumlu

Arama motoru optimizasyonu (SEO), potansiyel müşteri kitlesine ulaşmak isteyen tüm işletmeler için en önemli pazarlama kanalıdır.
Google gibi tüm arama motorlarında öne çıkmanız için gereken tüm ayar ve özellikler web sitenizin altyapısında hazır halde teslim edilir.

SSL Sertfikası

SSL Sertifikası ile siteniz daha profesyonel görünürken, tüm verilerinizi şifreleyerek saldırılara karşı koruma sağlar.
Google’ın PageRank algoritmasında SSL’i katmasından dolayı SSL’e sahip bir web sitesi Google Arama sayfalarında SSL’i bulunmayan web sitesinden daha yüksek sıralanır.

Sınırsız Sayfa

Web sitesinin başarı elde etmesi ve bu başarının sürekliliğini koruması için sınırsız sayıda yeni sayfa ve içerik oluşturabilir olması gerekir. Web tasarımlarımız da kodlama, sayfa ve içerik miktarını dilediğiniz sayıda (sınırsız) oluşturulmasını sağlar.

Yönetici Paneli

Web sitenize ait yönetici paneline sahip olmanız gerekli değişikliklerin veya yenilemelerin yapılması için avantaj sağlar. Dilerseniz kontrolün sizde olması için web siteniz kullanımı kolay ve pratik yönetici paneli ile teslim edilir.

Periyodik Yedekleme

Kötü amaçlı yazılımlar veya siber saldırılar gibi olumsuz durumlarda yaşanabilecek veri kayıpları zaman ve para kayıplarına neden olabilir. Bu ve benzeri etkenleri minimuma indirmek için web siteniz aylık olarak yedeklenir.

Web Tasarım

Proje Süreci

Web Tasarım projenize hangi adımlarla başlıyoruz nasıl geliştiriyor ve sonuçlandırıyoruz

01 

Strateji&
Hedef Kitle

İletişim kurmak istediğiniz hedef kitlenizi doğru analiz etmek, web tasarım projelerinin en önemli adımıdır. Web sitenizden geçen her gün içinde, daha fazla faydalanmanız için, sektörünüze ve konumunuza göre dikkat çekmek istediğiniz hedef kitleyi belirler ve web tasarımına bu yönde başlarız.

02 

Tasarım&
Yazılım

Creaviser dijital danışmanlık ajansı olarak gayemiz firmanızın kurumsal kimliğini doğru yansıtacak şık, etkileyici ve özgün web tasarımını hayata geçirmektir. Bu doğrultuda web sitenizin performans ve arama motorlarında ilk sayfalarda yer almasını kolaylaştıracak Seo optimizasyon ayarlarını yaparız.

03 

Yayın&
Destek

Son aşama olan hız testleri, kırık link kontrolü ve gerekli görüldüğünde stres testi kontrolleri yapar, tüm bu süreçler eksiksiz olarak tamamlandıktan sonra web sitenizi yayına alırız. Maksimum dönüşüm almanız için performans, optimizasyon ve güvenlik gibi önemli yapıların her zaman güncel kalmasını sağlarız.

Projenizi şimdi başlatın!

2-3 veya 6 Taksitle ödeyin

İdeal Web Tasarımı Nasıl Olmalıdır?

Web sitenizin amacını ve stratejisini tanımlayın

Yapması çok basit bir nokta gibi görünüyor, ancak web sitenizi tasarlamaya başlamadan önce, önce amacını netleştirmeniz gerekir. Yalnızca sektörünüzü bilmenin ve bir içerik stratejisi tanımlamanın ötesinde, USP’nizin (benzersiz satış noktası) ne olduğunu ve nasıl karşılaşmak istediğinizi düşünmeniz gerekir.
İnsanlar aptal değil. Kendinizi bir kar elde etmek veya kendi profilinizi yükseltmek için ortaya koyarsanız, insanlar bunun üstesinden gelecektir . Web sitenizin tasarımı doğrudan markanızla bağlantılıdır ve özgün ve ilgi çekici görünmesi gerekir.

En son web tasarım trendlerini araştırın

Web tasarımı hızla gelişir, ancak öğrenebileceğiniz daha yaygın bazı eğilimler vardır. Bu noktada, bir web trendinin güncel olması nedeniyle bunun sizin için mutlaka doğru olduğu anlamına gelmediğini belirtmek önemlidir . İnsanların % 48’i tasarımı bir web sitesinin en önemli faktörü olarak görüyor , bu nedenle zaman ayırmak ve rakiplerin ne yaptığına bakmak önemlidir. Her sektörün farklı stilleri olacaktır, bu nedenle sektörünüze uymak veya onu bozmak isteyip istemediğinizi bilmeniz çok önemlidir.

Platformunuzu seçin

Empty section. Edit page to add content here.

Bir şablon seçin ve özelleştirmeye başlayın

Empty section. Edit page to add content here.

Markanıza karar verin

Empty section. Edit page to add content here.

İçeriğinizi ekleyin ve optimize edin

Empty section. Edit page to add content here.

Web sitenizi yayınlayın

Empty section. Edit page to add content here.

Analiz edin ve geliştirin

Empty section. Edit page to add content here.