Web Tasarım

Hizmet Kalitesini Standart Donanımların Belirlediğine İnanıyoruz

Web Tasarım

Standartlar

Web Tasarım projelerimizde standart olarak sunduğumuz özelliklerden bazıları

Mobil Uyumlu

Ziyaretçilerinizin sitenizde rahat gezinebilmesi ve arama motorlarında üst sıralarda yer almak adına sitenizin mobile duyarlı olması gerekmektedir.
Web Tasarımlarımızda tüm mobil cihazlar için uyumlu ve optimize edilen bootstrap teknolojisi bulunur.

Retina Çözünürlük

Şık kullanıcı deneyimi web site tasarımında, markanın kalite algısını üst düzeye taşıyan araçlardan biridir. Web tasarımlarımızda retina görüntü ve metin çözünürlüğünün yanı sıra grafik ve resimlerinizi daha çarpıcı hale getiren sayısız animasyon teknolojileri bulunur.

Sınırsız E-Mail Hesabı

Potansiyel müşterilerinizin aklında yer edinmeniz için marka bilinirliğinizi üst düzeye çıkarmanız gerekir. Kurumsal kimliğiniz ile örtüşecek markanıza özel “isim@alandı.com” örneğinde olduğu gibi, web siteniz sınırsız sayıdaki e-mail hesaplarınız tanımlı olarak teslim edilir.

Canlı Destek Modülü

Web sitenize gelen müşteriler ile anlık olarak etkileşime geçiyor olmanız farklılık yaratan ve hizmet kalitenizi arttıran özelliklerden biridir.
Web sitenizde bulunan canlı destek özelliği sayesinde işletmeniz her zaman açık olur ve müşterileriniz sizinle istedikleri yerden kolayca iletişime geçebilir.

Seo Uyumlu

Arama motoru optimizasyonu (SEO), potansiyel müşteri kitlesine ulaşmak isteyen tüm işletmeler için en önemli pazarlama kanalıdır.
Google gibi tüm arama motorlarında öne çıkmanız için gereken tüm ayar ve özellikler web sitenizin altyapısında hazır halde teslim edilir.

SSL Sertfikası

SSL Sertifikası ile siteniz daha profesyonel görünürken, tüm verilerinizi şifreleyerek saldırılara karşı koruma sağlar.
Google’ın PageRank algoritmasında SSL’i katmasından dolayı SSL’e sahip bir web sitesi Google Arama sayfalarında SSL’i bulunmayan web sitesinden daha yüksek sıralanır.

Sınırsız Sayfa

Web sitesinin başarı elde etmesi ve bu başarının sürekliliğini koruması için sınırsız sayıda yeni sayfa ve içerik oluşturabilir olması gerekir. Web tasarımlarımız da kodlama, sayfa ve içerik miktarını dilediğiniz sayıda (sınırsız) oluşturulmasını sağlar.

Yönetici Paneli

Web sitenize ait yönetici paneline sahip olmanız gerekli değişikliklerin veya yenilemelerin yapılması için avantaj sağlar. Dilerseniz kontrolün sizde olması için web siteniz kullanımı kolay ve pratik yönetici paneli ile teslim edilir.

Periyodik Yedekleme

Kötü amaçlı yazılımlar veya siber saldırılar gibi olumsuz durumlarda yaşanabilecek veri kayıpları zaman ve para kayıplarına neden olabilir. Bu ve benzeri etkenleri minimuma indirmek için web siteniz aylık olarak yedeklenir.

Web Site Tasarımı

Proje Süreci

Web Site Tasarımı projenize hangi adımlarla başlıyoruz nasıl geliştiriyor ve sonuçlandırıyoruz

Web Tasarımınızı Şimdi Başlatın!

2-3 veya 6 Taksitle Ödeyin